O blogu

Ahojte.

Vitajte na mojom blogu thinkbuilding.sk

Tento blog je mojím pohľadom na svet.

Chcel by som aby bol tento blog miestom, kde ľudia prídu na to, že cvičiť treba nielen telo, ale aj to čo ho riadi – hlavu, konkrétne myseľ.

Ľudia nie sú len to čo do úst dávajú, čo z nich vypúšťajú, to ako sa starajú o svoje telesné schránky, ale aj to čo prebieha niekde v zákulisí – ľudia sú to na čo myslia a ako myslia.

Je veľmi veľa stránok o zdravom stravovaní o zdravom pohybe, ale chýbajú stránky o zdravom myslení a o tom ako myslieť.

Myslenie je oblasť, v ktorej sme mali byť vzdelávaní už od skorých začiatkov nášho života. Ale zámer za oponou je iný a zrejmý. Systému alebo niekomu kto ho riadi vyhovuje, že to tak nieje.. Prial by som si aby ľudia po návšteve tohto blogu:

  • odchádzali odhodlanejší zmeniť ich spôsob myslenia, a tým pádom aj života, aby to bol začiatok novej cesty, kde je cieľom nájsť sám seba.
  • odchádzali, obohatení o poznatky, vedomosti, fakty, inšpirácie, nápady, ktoré ich budú viesť k bodu vyššie.

K tomu cieľu bude však dlhá cesta, musíme si byť vedomí sily, ktorú v sebe máme. Musíme si byť vedomí svojho života a nežiť ho ako ľudský robot.

Chcel by som prispieť malou časťou k tomu, aby sme ako ľudia našli v sebe vôľu, nádej a išli si za svojimi cieľmi a snami. Aby sme žili naše životy naplno v prítomnom okamihu, robili to čo nás baví a napĺňa a neboli otrokmi systému. Čím viac šťastnejších ľudí, čím viac ľudí slúžiacich sebe a pracujúcich pre seba a na sebe, tým bude svet viac naplnený šťastím a systém oslabený.